KatalogOnline.eu
Strona główna Jak dodać wpis Znajdź kategorię Nasze linki Polecane strony Regulamin Kontakt
 • Domy z bali stają się coraz bardziej zauważalne i zaczynają być coraz mocniej modne. Jednak bez dyskusji, budowa domów drewnianych, nie jest tak bezproblemowa i nie zalicza się do tak łatwych jak przeważnie może się wydawać, dlatego nie powinniśmy odkładać pieniądze na budowę by skorzystać z oferty fachowców, którzy już budowali takowe domy drewniane. Zwyczajnie owe domy, można przeważnie zobaczyć na górzystych terenach, ponieważ jest tak bardzo dobry dostęp do budulca. Domy z drewna domy drewniane nie muszą być uważane jako nie trwałe. Dzięki wyborze odpowiedniej firmy takiej jak np. Profi-Bud mamy gwarancję, że nasz dom będzie służył nam przez d
  Wyświetleń: 9369 / Szczegóły wpisu
 • Jesteśmy świadomi jak znaczące dla wielu rodzin jest obchodzenie świąt Bożego Narodzenia. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest ten czas. Chcemy by wszystko zostało idealnie zaplanowane. Niezmiernie istotne to odczuć ten specyficzny ton rodzinnego spotkania wspierany zachęcającymi zapachami z kuchni. Z uwagi na to ważne są znakomite bombki świąteczne. Bombki produkowane z ogromną skrupulatnością i odrębnym podejściem do wszystkich partii produktów. Dbanie o to aby nie były to tylko masowe produkty nieróżniące się żadnym detalem od wielu innych tego typu ozdób. Wszelkie szklane bombki winny być unikalne obranym stylu. Dokładnie takim, jaki nas intere
  Wyświetleń: 1750 / Szczegóły wpisu
 • Ekoleko.eu to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą nieść radość dzieciom. Dostępne w naszym sklepie rowerki biegowe, drewniane zabawki, namioty tipi, jeździki, konie bujane i wiele innych zabawek i akcesoriów dla dzieci to specjalnie wyselekcjonowane, przemyślane i wyjątkowe projekty pochodzące od małych rodzinnych firm i rękodzielników. Do naszego sklepu wybieramy zabawki, które są bezpieczne, trwałe i estetyczne. Serdecznie zapraszamy.
  Wyświetleń: 1213 / Szczegóły wpisu
 • Internetowa poradnia psychologiczna oferuje usługi takie jak leczenie depresji, terapia DDA, psychoterapia nerwic i zaburzeń lękowych oraz zaburzeń odżywiania, terapia uzależnień. Usługi to między innymi diagnoza psychologiczna, konsultacje i porady psychologiczne, psychoterapia poznawczo-behawioralna oraz terapia uzależnień. Polski psycholog online to bardzo trafione rozwiązanie dla osób przebywających na emigracji, które chcą rozmawiać z psychologiem po polsku. W gabinecie pracują psycholog kliniczny, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, logopeda. Cała kadra to dobrze wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści, którzy pracują metodami o potwierdzonej naukowo skute
  Wyświetleń: 654 / Szczegóły wpisu
 • Więc zdecydowałeś się na wyrobienie pieczątki online? W e-pieczatki24.pl używamy specjalistycznej technologii do grawerowania laserem gumy dla każdego stempla. Ta guma jest następnie montowana do jednej z naszych automatów lub uchwytów. Dostępnych jest wiele rodzajów pieczątek przez internet, a my pomożemy Ci znaleźć dla Ciebie odpowiedni wzór! Duże pieczątki Wagraf są samodzielną jednostką w której wkład z tuszem znajduje się wewnątrz samego stempla. Sposób działania tych automatów polega na tym, że gdy stempel nie jest używany, grawerowana gumowa matryca opiera się o wkład atramentowy, gdy stempel jest wciśnięty, matryca obraca się od podkładki, co powo
  Wyświetleń: 635 / Szczegóły wpisu
 • Maszyny rolnicze znacząco usprawniają pracę w gospodarstwie rolnym. Bez nich praca rolnika była aby zdecydowanie uciążliwsza i trwała by o wiele dłużej. Podstawowym narzędziem pracy na polu jest traktor. Niedużo osób wie, iż da się wyszperać więcej mocy z swojego ciągnika. Faktycznie, tuning traktorów jest możliwy. Dzięki niemu mamy możliwość zrobić dużo, w krótkim czasie. Ponadto warto zwrócić obserwację, iż tuning ciągników rolniczych pozwala wygospodarować pieniądze na paliwie. Ten argument z gwarancją przekona nie jednego przeciwnika przeprowadzania czynności którą jest zwiększenie mocy w ciągniku. Nie zwlekaj. Odwiedź już dziś stronę turbotrak
  Wyświetleń: 165 / Szczegóły wpisu
 • Piękny uśmiech i śnieżnobiałe zęby są czymś takim, co każdy spośród nas pragnąłby zachować na długie lata. Aby tak było obowiązkowym są systematyczne wizyty u dentysty. Jeśli są Państwo z Gliwic lub okolic zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji – gabinet stomatologiczny Gliwice. Saw-Dental jako firma ogłaszająca się pod frazami stomatolog Gliwice lub dentysta Gliwice świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dentystyki. Pacjentami naszego gabinetu mogą być nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci. Jeżeli wpiszą Państwo w Google stomatolog dziecięcy Gliwice, także odnajdą Państwo naszą ofertę. Seniorzy mogą być także naszymi klientami. Jeś
  Wyświetleń: 389 / Szczegóły wpisu
 • Firma, która w obecnych czasach zajmuje się sporządzaniem kosztorysów doskonale wie, że im bardziej wyspecjalizowane i funkcjonalne narzędzie do kosztorysowania tym prostsza i szybsza praca przy wykonaniu kosztorysu budowlanego. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie systemy służące kosztorysowaniu budowlanemu takie jak Norma PRO, Norma STANDARD2 czy też Norma EXPERT. Firmy budowlane zapraszamy na prezentację oprogramowania a także na specjalistyczne szkolenia, na których zdobędzie się wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczne umiejętności pracy z programem Norma.
  Wyświetleń: 501 / Szczegóły wpisu
 • Szkolenia z kosztorysowania w budownictwie organizujemy już od 20 lat. Mamy wyrobiony plan i tematykę dostosowaną do najczęściej powielanych pytań i zagadnień.Szkolenia przeprowadzane są w małych grupach, a każdy kursant pracuje przy samodzielnym stanowisku komputerowym co pozwala na szybsze i trwalsze przyswojenie przedstawionych informacji. W naszej ofercie mamy pakiet szkoleniowy składający się z trzech odrębnych części. Zapraszamy do zapoznania z informacjami na naszej stronie.
  Wyświetleń: 208 / Szczegóły wpisu
Regulamin:
Regulamin katalogu "KatalogOnline.eu - katalog stron internetowych":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Blogi będą akceptowane tylko i wyłącznie w kategorii Blogi jako typ wpisu link zwrotny

10. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 60 dni, wpis Gold 120 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez wysyłkę SMS lub płatności on-line.

19. Dla wpisu Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2016-10-08 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność SMS
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota

Partnerzy KatalogOnline.eu