KatalogOnline.eu
Strona główna Jak dodać wpis Znajdź kategorię Nasze linki Polecane strony Regulamin Kontakt
 • Domy z bali stają się coraz bardziej zauważalne i zaczynają być coraz mocniej modne. Jednak bez dyskusji, budowa domów drewnianych, nie jest tak bezproblemowa i nie zalicza się do tak łatwych jak przeważnie może się wydawać, dlatego nie powinniśmy odkładać pieniądze na budowę by skorzystać z oferty fachowców, którzy już budowali takowe domy drewniane. Zwyczajnie owe domy, można przeważnie zobaczyć na górzystych terenach, ponieważ jest tak bardzo dobry dostęp do budulca. Domy z drewna domy drewniane nie muszą być uważane jako nie trwałe. Dzięki wyborze odpowiedniej firmy takiej jak np. Profi-Bud mamy gwarancję, że nasz dom będzie służył nam przez d
  Wyświetleń: 10328 / Szczegóły wpisu
 • Nasza firma oferuje Państwu szeroko pojęte usługi drenarskie. Wiemy jakie to kłopotliwe kiedy stan wód gruntowych jest zbyt wysoki, kiedy gniją plony i roślinność, kiedy woda stoi w piwnicy. Jeżeli masz tego typu problemy skontaktuj się z naszą firmą, mamy szereg rozwiązań jak zaradzić w takich sytuacjach. Drenaż działki to tylko jedna z możliwości, stosujemy również drenaż opaskowy, wykonuje się go wokół fundamentów, który za zadanie ma zbieranie nadmiaru wody deszczowej. Zajmujemy się też wykopami liniowymi, które zyskują coraz większą popularność. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
  Wyświetleń: 854 / Szczegóły wpisu
 • Oprogramowanie takie jak seria programów Insert doskonale sprawdza się w firmach różnej wielkości. W zależności od potrzeb oprogramowanie zapewnia szeroką funkcjonalność oraz poprzez specjalne dodatki ukierunkowanie na konkretne branże. Subiekt jest bardzo powszechnie stosowanym programem sprzedażowo- magazynowym, istnieje również program Mikrosubiekt dla tych firm którym moduł magazynowy jest zbędny. Dla biur rachunkowych oraz działów księgowo-kadrowych polecamy Rewizora czy Rachmistrza-księgowość oraz Gratyfikanta- kadry-płace. Również system CRM - Gestor Gt poradzi sobie przy zarządzaniu biurem. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.
  Wyświetleń: 1044 / Szczegóły wpisu
 • Warto zastanowić się przed wyborem odpowiedniego systemu kosztorysującego bo zazwyczaj podjęta decyzja wiąże nas na kilka lat z jednym z dostępnych na rynku produktów. Dlaczego warto rozważyć zakup oprogramowanie z rodziny Norma? Dlatego, że jest on jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych narzędzi, dzięki którym tworzone są kosztorysy. Dość często pojawia się również przy zamówieniach inwestycyjnych, że inwestor prosi o sporządzenie kosztorysu właśnie w tym oprogramowaniu kosztorysowym. Norma daje bardzo wiele możliwości, począwszy od rzeczy banalnych skończywszy na zaawansowanych funkcjach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stro
  Wyświetleń: 1170 / Szczegóły wpisu
Regulamin:
Regulamin katalogu "KatalogOnline.eu - katalog stron internetowych":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Blogi będą akceptowane tylko i wyłącznie w kategorii Blogi jako typ wpisu link zwrotny

10. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 60 dni, wpis Gold 120 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez wysyłkę SMS lub płatności on-line.

19. Dla wpisu Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2016-10-08 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność SMS
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota

Partnerzy KatalogOnline.eu