KatalogOnline.eu
Strona główna Jak dodać wpis Znajdź kategorię Nasze linki Polecane strony Regulamin Kontakt
 • Wiele istnieje sposobów na urządzenie domu. Jednym spośród nich jest styl skandynawski. Surowość i naturalność nadadzą dla domu lub dla mieszkania niepowtarzalny klimat i temperament. Skandynawski design pozwala również skomponować niepowtarzalne wnętrze. Bogactwo projektów i akcesoriów, da możliwość zbudowania własnej oazy spokoju, nie do powielenia. Skandynawskie dodatki spowodują, że będziesz czuć się w swoich czterech ścianach niebywale. By tak się stało musisz koniecznie odwiedzić sklep skandynawski aby je kupić. Nie musisz wychodzić nawet z domu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową scandiconcept.pl. Znajdziesz na niej liczne artykuły do wypos
  Wyświetleń: 12124 / Szczegóły wpisu
 • Mieszkasz na terenie Wielkopolski i zamierzasz w najbliższej przyszłości zapisać się na kurs na prawo jazdy Kalisz? Sprawdź nasz ośrodek szkolenia kierowców w Kaliszu! Prowadzone przez nas kursy obejmują prawo jazdy kat B Kalisz, a takżeprawo jazdy B1 Kalisz. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli jazdy, którzy pomogą Ci osiągnąć cel, którym jest prawko Kalisz. Z nami opanujesz niełatwą sztukę prowadzenia auta.Prowadzimy także kursy na prawo jazdy kat B automat Kalisz. Wyszukaj naszą stronę i zarezerwuj pasujący Ci termin kursu!
  Wyświetleń: 556 / Szczegóły wpisu
 • Jedna z najczęstszych, męskich słabości to łagodny rozrost prostaty. Jest również znany pod skróconą nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Tego typu zabieg przeprowadzany przez szpital Specjalista jest szybki i skuteczny. Ważne dla pacjenta jest też to, że operacja laserowa jest mało inwazyjna. Dzięki temu skraca czas pobytu w szpitalu i powrotu do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami może pochwalić się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest przykrym problemem a do tego niezwykle niebezpiecznym. Z uwagi na to w szpitalu Specjalista realizuje się innowacyjne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni. Nie czekaj na
  Wyświetleń: 3047 / Szczegóły wpisu
 • Oferta firmy mDźwig jest zdecydowanie warta polecenia. Dlatego, że zawiera potrzebne usługi dźwigowe Częstochowa. Pozwalają na prowadzenie prac budowlanych wymagających użycia ciężkiego sprzętu. Kluczowe usługi dźwigiem Częstochowa uwzględniają montaż i demontaż konstrukcji stalowych i betonowych. Listę wzbogaca przeładunek ciężkich elementów oraz przenoszenie przemysłowe. Ważne jest również to, że wynajem dźwigu Częstochowa oddaje do dyspozycji inwestora wspaniałą maszynę. Jest nią żuraw samojezdny obsługujący ciężary do 30 ton. Ten uniwersalny dźwig Częstochowa unosi ładunek na wysokość 28 metrów. Jeśli szukasz pomocy w pracach budowlanych wyna
  Wyświetleń: 2471 / Szczegóły wpisu
 • Jeżeli stanąłeś w obliczu w trudnej sytuacji prawnej, wsparcie zapewni Ci prowadzona przez nas kancelaria adwokacka Malbork. Pracujący dla nas doświadczony radca prawny Malbork wyjaśni Ci nawet największe niejasności prawne i pokaże jak rozwiązać Twoje problemy. Kompetentni prawnicy Malbork wskażą najlepsze metody działania, dopasowane do sytuacji, w której znajduje się dana osoba. Gwarantujemy też pełną dyskrecję. Zapraszamy do wyszukania naszej strony www, na której znajduje się więcej informacji dotyczących tego, jakie sprawy obsługuje nasza kancelaria prawna Malbork.
  Wyświetleń: 366 / Szczegóły wpisu
 • Masz w planach modernizację mieszkania? A może stawiasz dom? Musisz zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, takie jak na przykład kątówka Milwaukee. Znajdziesz je u nas! W asortymencie znajduje się również wiertło stopniowe DeWalt, jak i Milwaukee młotowiertarka. Z profesjonalnym zestawem narzędzi wszelkie prace będą realizowane znacznie płynniej. Sprawdź, jakie właściwości posiadają wiertarki Milwaukee i pozostałe oferowane urządzenia. Wybierz te, które są spójne z Twoimi potrzebami! Zachęcamy do wyszukania witryny prowadzonego przez nas sklepu!
  Wyświetleń: 449 / Szczegóły wpisu
 • Jesteśmy grupą zajmującą się sprzedażą produktów wpisujących się do kategorii taśma pakowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług każdego, kogo interesuje pakowanie Bydgoszcz. Wykonana przez nas taśma z nadrukiem firmowym tworzyć będzie ciekawy rekwizyt {promujący|reklamujący| Twoją firmę. Przekonaj się, jak efektownie prezentują się nasze taśmy z nadrukiem Bydgoszcz. Ich zaletą jest również duża trwałość. Do nabycia w prowadzonym przez nas jest także taśma papierowa. Szczegółowe informacje odnośnie oferty dostępne są na naszej witrynie internetowej.
  Wyświetleń: 569 / Szczegóły wpisu
Regulamin:
Regulamin katalogu "KatalogOnline.eu - katalog stron internetowych":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Blogi będą akceptowane tylko i wyłącznie w kategorii Blogi bez możliwości dodania jako wpis typu bezpłatnego.

10. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe, standard oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 60 dni, wpis Gold 120 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Standard, Premium i Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez płatności on-line.

19. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2016-10-08 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek
Polecamy: Operacja prostaty laserem, Taxi Wrocław, skandynawskie dodatki, schody Opole, folia biodegradowalna do pakowania, opaska zimowa damska